Stříkaná pěna

Stříkaná pěnová izolace známá pod názvy PUR pěna, stříkaná izolace, stříkaná pěna, pěnová izolace

Rodinný dům zateplíme už za 1 den

Správně izolovaný a těsný dům si během zimních měsíců uchovává teplo a v létě pak chládek, protože v zimě brání úniku teplého vzduchu a v létě naopak vnikání teplého vzduchu. Stříkaná izolace je díky svým vlastnostem vhodná pro kompletní zateplení obytných domů. Stříkanou izolaci můžeme aplikovat kdekoliv v domě - podkroví, střecha, stěny, stropy, podlaha, fasáda, základy.

Materiál v čase nemění své izolační vlastnosti

Stříkaná izolační pěna - po její aplikaci nevznikají žádné netěsnosti a tepelné mosty, ale díky jejím izolačním schopnostem lze reálně snížit náklady na vytápění až o 50%. Nejvíce žádaná tepelná izolace současné doby, jedná se o zateplení nové generace - bezvadně přilne ke všem materiálům. Plánujete kvalitně, účinně a moderně zateplit Vaši nemovitost? Polyuretanová stříkané izolace spoří náklady i čas.

Nejkvalitnější a nejúčinější tepelná izolace

Používáme pěnu předního výrobce, kterou profesionálně aplikujeme za dodržení všech standardů kvality. Výhody pěnové izolace znamenají snížení energetické spotřeby, které má za následek výraznou úsporu finanční. Stříkaná pěnová izolace je v současnosti materiál s nejlepšími izolačními vlastnostmi.